Ordu Fatsadaki Kayıp Kızlar Bulundu

Ordu’nun fatsa ilçesinde 5 gündür kayıp olan iki genç kız annelerinin rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmasından sonra hastaneye gelen kızlar bulundu.
ordudaki kayıp kızlar bulundu

Ordunun fatsa ilçesinde 5 gündür kayıp olan iki kız arkadaş bölgede kayıp olarak aranıyordu. Ailelerinin endişeyle beklediği kızlar dün akşam hastaneye geldiler. Hastane görevlilerinin kızları tanıyarak polise haber vermesinin ardından emniyete götürüldüler.

Fatsa ilçesinde M.t ve N.ö 18 nisanda okula gitmek için evlerinden ayrılarak bir daha geri dönmemeleri üzerine aileler durumu jandarma yetkililerine haber verdiler. Kızların bulunması için tüm ilçe sakinlerinin yanında internetten sosyal medyadanda büyük bir çalışma yürütüldü.

Annesi Rahatsızlandı

Kayıp kızlardan birisinin annesinin rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmasının ardından durumdan bir şekilde haberdar olan kızlar dayanamayarak hastaneye geldiler. Hastane girişinde güvenlik görevlileri kızları tanıyarak durdurulan kızlar emniyet yetkililerine haber verildi. Emniyet güçlerine teslim edilen kızlar daha sonra ailelerine teslim edildi.

Neden Kaçtıkları Belli değil

Kızların bulunmasına en çok sevinen aileleri oldu. Kızların 5 gündür eve neden gitmedikleri ve bu süre zaqrfında ne yaptıkları hakkında detaylı bilgi verilmedi. Aileler kızlarının bulunmasında yardımcı olan destek veren herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Yorum Yap