Survivor İletişim Ödülünün İlk Raundunu Furkan Kazandı

28 mart salı akşamı oynanan iletişim ödülünün ilk raundunu kazanan takım belli oluyor. Oyunun ilk raundunu ünlüler takımından Furkan ile Gönüllülerden Erdi oynadı ve kazanan Furkan oldu.

Tv8 Survivor’da bir haftanın daha sonuna geldiğimizde eleme konseyi öncesinde oynana iletişim ödülünde ilk mücadele ünlüler takımından Furkan ve Gönüllüler takımından Erdi arasında yapıldı ve kazanan Furkan oldu.  Bu haftaya iyi başlayan ve haftanın oynanan tüm oyunlarını kazanan ünlüler takımı Sedat’ın elenmesiyle birlikte toparlanma sürecine girdi diyebiliriz. Serhatın rahatsız olmasından dolayı adada olmadığı haftada tartışacak kimse olmadığı için ünlüler takımı birbirine kenetlenerek yarışmaları kazanmayı başardılar.

İlk Mücadele Furkan’ın

Survivor 50. bölüm iletişim ödülünde engellerle dolu parkura çıkan yarışmacılar takımına sayı kazandırmak için mücadele ettiler. Engellerle dolu parkurda  yarışmacılar parkurun sonuna kadar getirdikleri kum torpalarını dengede duran tahta üzerine atmaya çalışıyorlar. Elleriyle taşıdıkları 2 kum torbasını tahtanın üzerinde durdurmayı başaran yarışmacı 1 puan alarak takımına sayı kazandırmış sayılacak.  Yapılan ilk mücadelede Furkan erdi’ye karşı rahat bir galibiyet olarak ünlüler takımı oyuna 1-20 önce başlamış oldular.

Serhat’ın Sakatlığı Devam Ediyor

Survivor’ın başarılı ve hırslı yarışmacısı Serhat Akın hakkında Acun Ilıcalı ada konseyinde açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada Serhat’ın küçük bir operasyon geçirdiği ve 2 gün içinde adaya döneceğini 8-10 gün içinde de yarışmalara dahil olacağını açıkladı. Bu sene survivorda başı sakatlıklardan bir türlü kurtulamayan ünlüler takımı özellikle Sema’nın ayağının sakatlanmasından sonra çok zor günler geçirmiş dokunulmazlıklarıda kaybederek adadan arkadaşlarına veda etmek zorunda kalmışlardı.

Survivor Serhat akın 10 gün içinde yarışmalara başlıyor

Survivorda yarışmacılar sakatlık sonrasında tam performansı ile dönüş yapamayabiliyorlar. Özellikle açlık ve zayıflık dolayısı ile vucut tam iyileşemediği için yarışmacılar eksik kalıyorlar. Sakatlanan yarışmacı takımına genellikle zarar ve eksi puan olarak yansıyor. Serhat bir kaç gün içinde toparlanamazsa kaybedilen ilk dokunulmazlıkta adı yazılarak adadan gönderilmeye çalışılabilir.

Oyun Sonrası Survivor Ada Konseyi

31 mart salı akşamı oynanacak survivor oyunu sonrasında mücadeleyi kazanan takım iletişim ödülüne giderken sevdiklerinden gelen mektuplarla buluştular. Ödül sonrasında ise haftalık eleme adayının belli olacağı ada konseyi yapılacak. Ada konseyinde gönüllüler takımından bir yarışmacı elenecek.

Göz Altı Yarışmacıları Potada

Göz6 yarışmacıları eleme potasındaSurvivor’a göz6 yarışmasından gelen 3 isim Berna, Erdi ve Bulut karşı karşıya gelerek aralarına gökhan’ı aldılar. Survivorda artık tüm yarışmacılar güçlü zayıf halkalar elendi ve geriye favori diye tabir edebileceğimiz yarışmacıların kalmasıyla birlikte kimin gideğini heyecanla bekler olduk. Bu hafta gönüllüler takımı iki dokunulmazlık oyununuda kaybettiği için 4 eleme adayıda gönüllüler takımından oldu. Gönüllülerden Berna, Erdi, Bulut ve Gökhan eleme adayı olarak isimleri potaya yazıldı. Yapılan halk oylaması sonucunda en az puan alan yarışmacı adaya veda edecek.

Yorum Yap