Survivor Acil Durum Konseyi Survivorda Kim Diskalifiye Oldu

Bu akşam yapılan yapılan acil durum konseyinde adaya veda eden bir yarışmacı ismi açıklandı. Survivor fragmanında gösterilen final adaylarından birisi konseyde olmadığı açıklandı. Survivor kim diskalifiye oldu? 17 Şubat Kim Elendi?

Survivor 17 şubat akşamı acil durum konseyinde bir yarışmacının diskalifiye olacağının sinyalleri verildi. Tüm izleyiciler elenecek yarışmacının kim olacağını merakla bekliyor. Sosyal medyada yapılan yorumlarda adalardan birisinde kavga oldu ve bu yüzden bir yarışmacı elenmek zorunda kalıyor.

Son fragmanda gözüken yarışmacılar ise Şahika, Tarık Mengüç, Berna öztürk, Pınar saka, Burçak ve TUğçe oldu. Diğer yarışmacılardan hangisinin eleneceği ve adaya veda edeceği şimdilik belli değil. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Aramızda şu an bir yarışmacı eksik ve kıbrıstaki finalin önemli isimlerinden birisiydi diyerek kafaları iyice karıştırdı.

Bu akşam oynana basket oyununda mı kavga oluyor yoksa birisi sakatlanıyormu ilerleyen dakikalarda buun cevabını alıyor olacağız. Adaya veda etmesi ve elenmesi beklenen en güçlü adaylardan birisi sakatlığı Dolayısı ile sorun yaşayan Çılgın Sedat, sakatlığı henüz geçmeyen Serhat. Dİğer bir ihtimal ise yarışmacılar arasında kavga çıkıyor ve bir yarışmacı diskalifiye oluyor.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor da bu akşam plan dışında yapılan elemede Kıbrısa gitme ihtimali bulunan güçlü bir yarışmacı hayallerine veda ediyor olacak. İzleyiciler ise önceden kimin elendiğini merak ederek aramaya başladılar. Bu akşam oynanan ödül oyununda Sedat'ın sakatlanma ihtimali çok yüksek ve büyük ihtimalle elenen isim Sedat olması bekleniyor. Survivor ESER WEST uyum sorunları ve survivor'a adapte olamaması sebebi ile elendi.

Eser west Survivordan elendi

Eser West'in Survivordan elenmesi çok büyük süpriz olduğu gibi ünlüler takımı açısından yarışmalarda sayı aldığı için artık gönüllüler takımını zor günler bekliyor olacak.  Daha sonraki günlerdeki yarışmalarda eserin boşluğunu nasıl dolduracaklar önümüzdeki günlerde göreceğiz. Ayrıca Eser'in erkenden elenmesi hayranlarını ayrıca üzmüş durumda.

Survivor gönüllüler takımına yeni bir yarışmacı geliyor. BU yeni yarışmacı ne kadar güçlü ve performanslı bir yarışmacı olarak önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz. Yarın akşam yapılacak ada konseyinde yeni yarışmacı gönüllüler takımına dahil olacak.

Survivor 17 şubat cuma akşamında diğer bir eleme ihtimali olan kişi ise her kavgada bir payı ve tarafı bulunan Eser west olabilir.  En son Serhat ile yaptığı kavgada fiziksel temas olmadan diğer yarışmacıların araya girmesiyle önlenmişti. Acaba bu akşam kavgamı oluyor birazdan öğreniyor olacağız.

Normalde bir sakatlık olasa acil durum konseyi yapılması mantıksız. Büyük bir olay oldu kavga yada buna benzer bir durum olduğundan ötürü acil durum konseyine gidildiğini gösteriyor. Sizce bu akşam survivor elenen kim olur? Hangi yarışmacı Kıbrıs biletine ve hayallerine veda etti. Survivor ve yarışmacılar hakkında düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

/
5,0 / 5 Toplam : 0 Yorum
Survivor Acil Durum Konseyi Survivorda Kim Diskalifiye Oldu Yorumları
Puan:
Adınız :
Yorumunuz:

© Copyrigth 2016 iddaalihaber.com İletişim-Contact | Künye