Gönüllüler takımı erdi’nin elenmesini konuşuyor

Survivor birleşme partisi öncesinde adaya son veda eden isim Erdi olurken, oyunlarda başarısızlık gösterdiği için elenmesi gönüllüler takımı açısından avantaj oldu.

Survivorda birleşme partisi öncesi yapılan son ada konseyinde eleme potasında olan Erdi, Berna, Adem ve Sabriye arasından en az oyu alarak survivor adasına veda eden isim Erdi oldu. Daha önce tv8 ekranlarında yayınlanan göz6 programında birinci olarak yarışmaya katılan Erdi, birleşme partisini göremeden adadan elenmek zorunda kaldı. Açıklamaların ardından adada tartıştığı ve kavga ettiği isimlerle bile teker teker vedalaşmanın yanında Ünlüler takımına dönerek helallik istedi.

Son iki oyunu kazanarak elendi

Performansıyla eleştiri oklarının hedefi haline gelen erdi, Serhat ile oynadığı son iki oyunu kazanarak takım arkadaşlarını şaşırttı. Ünlüler takımının kesin sayı gözüyle baktıkları Erdi’nin serhat karşısında oyun alması büyük sevinçle karşılandı. Elbette Serhat’ın sakat olması ve tam performansını verememesi ayrı bir yerde tutulurken yinede kazanan taraf gönüllüler oldu. Survivorda erdinin elenmesi gönüllüler takımından avantaj olacak ve sonraki oyunlarda daha başarılı performans göstereceklerdir.

Veda konuşmasında kimseye kırgın olmadığını ve herkesten helallik alarak arkadaşlarıyla vedalaştı. Erdi “Beni şampiyon olarak survivor’a gönderdiklerinde eyvallah dediysem, bu gün İstanbul’a dön dediklerinde de eyvallah derim” şeklinde açıklama yaptı. Birleşme partisine kalmak istediğini ve elendiği için üzgün olduğunu belirtti.  Açıklamanın ardından Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada survivor’a hazır olarak gelemedin ve çıtanın yüksek olduğu bir survivorda olman senin için dezavantaj olduğunu ifade etti.

Haftanın Enleri Açıklandı

survivorda haftanın en iyi kızları

Survivor eleme konseyinde haftanın en iyi kız ve en iyi erkek yarışmacıları açıklanıyor ve ufak süprizlerle ödüllendiriliyor. Bu hafta ünlüler ve gönüllüler takımı ödülü paylaşmak zorunda kaldılar. Erkeklerde haftanın en iyi performans gösteren yarışmacısı Adem olurken ikinciliği ogeday aldı.  Kızlarda haftanın başarılı yarışmacısı Sema olurken ikinci gönüllüler takımından Elif oldu.

Survivor genel performans sıralamasında Sema’nın ardından Ogeday ikinci sırada yer alırken Tuğçe ve Elif şeklinde sıralama devam ediyor. Genel toplamda 180 oyuna çıkan Elif survivor’da en fazla yarışmaya katılan yarışmacı.

Bireysel Sembol Sema ve Volkan’ın

Survivor’da haftanın en iyi kızları bireysel sembol oyunu için yarıştılar. Kızlarda rakiplerini eleyerek finale kadar gelen Sema ve Elif arasındaki mücadeleyi kazanan Sema oldu. Erkeklerde ise bireysel sembol oyunu finali İlhan ve Volkan arasında yapılan mücadeleyi Volkan kazanarak sembolün sahibi oldu.

Sembol oyunu sonunda 3 arkadaşı ile birlikte mor odaya giden sembol sahibi yarışmacılar ünlüler takımında Furkan, Serhat ve Sema gitti aralarından ilhan’ı adada bırakmak zorunda kaldılar. Volkan ise yanına Tuğçe ve Ogeday’ı alarak ödüle gittiler.

 

Yorum Yap