El Emeği Programına Başvuru Formunun Doldurulması

Trt 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan el emeği programına başvurmak isteyen izleyiciler, telefon üzerinden, mail aracılığı veya başvuru formunu doldurarak programa katılabilirler.

Baharın gelmesi ile birlikte evinizde yenilenmeye ihtiyacı olanlar bayan ustaları el emeğine güveniyor ve onların bilgisine inanıyorsanız Trt1 ekranlarında yayınlanan “El emeği” programına başvuru yaparak sizinde evinizin yenilenmesini istiyorsanız programa başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Hafta için her gün saat 11:30’da başlayan programda izleyenlerin evlerinde yapılan farklı dekorasyon fikirlerinin ekrana yansımasını izleyeceğiz.  Trt1 El emeği programında işin ustası bir iç mimar ve el emeği ustası bayanlar muhteşem fikirlerle sizin evinize geliyor ve dokunuşları ile evinize renk katıyor. Programda sizin için anısı, hatırası ve yaşanmışları olan eşyaları atmayarakonların yenilenmesi yapılıyor.

Bayan Ustalar İş Başında

El emeği programında hemen bütün işleri bayan iç mimar ve yanındaki yardımcı el emeği bayanlar tarafından yapılıyor.  El emeği programı adı altında evinizi yenileyip şu kadar ücret vereceksiniz diyen hesaplara kesinlikle itibar etmeyiniz. Yapılan programda tüm işçilik ve malzeme giderleri firmalar tarafından karşılanarak evin yenilenmesi için hiç bir ücret ödenmeyecektir.

El Emeği’nin Şanslı Ailelerinden Olmak İçin Formu Doldurun

Trt1 ekranlarında yayınlanan el emeği programında kendi evinin yenilenmesini isteyen izleyiciler, programa başvuru yaparak şansları varsa kendi evlerinin yenilenmesini sağlayabilirler. Yapılan başvurular sonucunda değerlendirilen ve uygun bulunan izleyicilerin evlerine gidilerek tamir ve yenileme işleri yapılacaktır.

El Emeği Başvuru Adresleri

El emeği programının resmi hesapları ve siteleri dışındaki adreslerden veya sitelerden yapılan açıklamalara ve değerlendirmelere itibar etmeyiniz.  El emeği programının sosyal medya ( Facebook, twitter, instagram) hesapları /elemegitrt1 internet adresi elemegi.tv ve 0530 311 59 22 numaralı telefondan iletişime geçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz elemegi.tv adresindeki başvuru formunu doldurarak iansınızı deneyebilirsiniz.

Yorum Yap