Şok Market 11-14 Şubat Aktüel Ürünler Listesi Yayında!

Şok market hafta sonu indirimleri 11 şubat 14 şubat sevgililer gününe kadar geçerli olacak şok aktüel ürünler kataloğu belli oldu. Bu hafta şok markete gelecek indirimleri kaçırmayın. Aktüel ürünler kataloglarını takip ederek ihtiyaçlarınızı daha ucuz fiyatlara alın.

Haftalık indirimler çerçevesinde 11 şubat şok aktüel kataloğu ile cumartesi günü indirime girecek ürünlerin listesi belli oldu. BU cumartesi şok markette bir çok kategorideki ürünlerde indirimler yapılıyor. Özellikle erkek ve bayan bakım ürünleri ile meyve sebze reyonundaki bir çok üründe indirim yapılıyor.

Haftanın çarşamba ve cumartesi günlerinde yapılan indirimler çerçevesinde saç kurutma makinesi geliyor. Sinbo saç kurutma makinesinin aşırı ısınma koruması, hava yoğunlaştırıcı başlık, 2 seviyelik sıcaklı ayarı yer alıyor. Bayanlar için saç düşleştirici seramik kaplamalı maşa geliyor. Yine erkeklere özel şarjlı saç kesme makinesi geliyor. ayak bakım cihazı ile topuklarınızdaki yıpranmalardan kurtulabilirsiniz.

Şok market meyve reyonlarına baktığımızda domates 2.69 tl ithal muz 5.99 tl sıkmalık portakal ise 1.39 kuruştan alıcılarını bekliyor olacak. Ayrıca 13-14 şubat tarihindee geçerli olan 25 tl üzerinde ürün alanlar için rize çay 14 tl fiyata sahip olabilirsiniz.  Orkide saksı çiçeği 24.90 tl fiyata satılıyor. Diğer indirimlerden ve kampanayalardan haberdar olmak için haftalık olarak yayınlanan şok aktüel kataloğu, a101 aktüel kataloğu ve bim indirimli ürünlerini takip ederek alacak olduğunuz ihtiyaçlarınızı ucuza temin edebilirsiniz.

 

şok aktüel ürünleri

şok 11 şubat ürünleri

ŞOK MARKETTE NE SATILIYOR

• Müşterilerimize, Meyve/Sebzeden Şarküteri ürünlerine, Gıda ve Temizlik ürünlerinden Kişisel bakım ürünlerine kadar, temel ihtiyaçlarının tamamına yakınını evlerinin yakınında temin edebilecekleri rahat bir alışveriş ortamı sağlıyoruz.

• Müşterilerimize, hem bilinen markalarda, hem de Mis, Piyale, Amigo, Mintax, Evin gibi tanınmış, kendi öz markalarında her gün düşük fiyat politikası ile hizmet veriyoruz.

• Müşterilerimize evlerinin yakınında, kolay alışverişi sağlayan düzgün ve temiz bir mağaza atmosferinde alışveriş yapma imkânı sağlıyoruz.

• Müşterilerimize, haftalık belirlenen kampanya günlerinde Gıda Dışı ürünlerimizle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden yararlanma fırsatı sağlıyoruz.

11 şubat cumatesi günü şok markete gelecek olan indirimli ürünlerdens atın aldıklarınız veya almayı düşündüğünüz ürünlerle ilgili olarak aşağıdaki yorum bölümünden görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz hafta 8 şubat şok aktüel ürünllerine buradan bakabilirsiniz. bim 10 şubat aktüel ürünleri burada

/
4,8 / 5 Toplam : 5 Yorum
Kullanıcı Yorumları
Avatar
Hasan mutlu 16.02.2017

Çok güzel her zaman böyle olmalı halkda sevinmeli

Avatar
Hasan mutlu 14.02.2017

Çok güzel her zaman böyle olmalı halkda sevinmeli

Avatar
Orki 13.02.2017

Orkideler çok gelsin

Avatar
Beğum bakalim ne kadar iyi geceler sana canım benim gibi. Türkiye öğretim üyesi olarak 12.02.2017

Iyi gUzel iyi hoş bu kadar😐

Avatar
esra 10.02.2017

urunler cok guzel kaliteli ve ekonomik fakat surekli nicin sinbo marka gelio

Puan:
Adınız :
Yorumunuz:

© Copyrigth 2016 iddaalihaber.com İletişim-Contact | Künye