Cuma İndirimi 17 Şubat Bim Aktüel Ürünleri Kataloğunda

Bu cuma gelecek bim aktüel ürünler listesi 17 şubat kataloğunda yayınlandı. Bu cuma bime ne geliyor? sorusunzun cevabı yazımızda. Haftalık olarak yayınlanan bim aktüel ürünlerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bim bu cuma indirime girecek ürünlerin listesi 17 şubat bim aktüel ürünler kataloğunda belli oldu. Bu hafta bime yine tek sayfalık kampanyalı ürünler geliyor. Işıkdak, çaydanlık ve kilim gibi ürünlerde yapılan kampanyalardan yararlanmak için cuma gününden itibaren en yakınızda bulunan bim markete giderek satın alabilirsiniz.

Bu hafta cuma bim aktüel ürünleri listesinde yer alan ürünlerin fiyatları şöyle; Erkek casual ayakkabı 39.90 tl, Işıldak fener 37.50 tl, aile oyu büyük çaydanlık 27.50 tl, Elektrikli katmer sacı 49.90 tl, 80*150 kaydırmaz kilim 19.90 tl, büyük koordinasyon oyunu çocuklar için 24.90 tl, büyükler için 1000 parçadan oluşan aile boyu puzzle, pratik ipli doğrayıcı blender 11.90 tl, çocuklar için kaplumbağa bultak oyuncağı, silikon yastık 89 parça tren seti 29.90 tl fiyat etiketleriyle bim marketlerde olacak.

Bu hafta erkekler için %100 deri erkek klasik ayakkabı 39.90 tl gibi çok uygun bir fiyata satılacak.  Ayakkabı poliüreten iç astarı var, deri çoraplığı var, termo tabanı var numaralar ise 41-44 aralığında.  Ayrıca hakiki deri erkek casual ayakkabı da 39.90 tl fiyata bimde satılıyor. Genellikle ev hanımlarına ve ev ihtiyaçlarına yönelik ürünler satılan markette bu hafta nedense erkeklerde düşünülmüş.

Mevsimin kış olması sebebi ile dışarıda yapamayacağınız katmerleri elektrikli katmer sacı sayesinde evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Katmer sacının özellikleri 1600 Watt, ısıya dayanıklı yanmaz saplı, ısı kontrol sistemi sayesinde enerji tasarrufu, ısı izalasyonlu alt tabanı sayesinde daha az enerji tüketir.

 

bim 17 şubat aktüel

Bİme 17 şubat cuma günü gelecek aktüel ürünlerden satın aldığınız veya almak istediğiniz ürünlerle ilgili olarak aşağıdaki yorum bölümünden görüşlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz hafta gelen 10 şubat bim aktüel ürünlerine bakarak stokta kalanlardan satın alabilirsiniz. Bim benzeri aktüel ürünler yayınlayan a101 market 16 şubat aktüel ürünleri burada. 15 şubat şok aktüel ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.  Önümüzdeki hafta 24 şubat bim aktüel ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

BİMDE NE SATILIYOR?

BİM A.Ş. operasyonel maliyetleri en düşük seviyede tutarak kazanımlarını müşterilerine fiyat indirimi olarak yansıtma ilkesiyle hareket etmektedir. Organizasyonel yapısı, etkin maliyet yönetimi uygulamaları ve sınırlı ürün portföyüyle yüksek indirim modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, yüksek indirim anlayışını üç ana unsur üstüne temellendirir:

    Merkezi olmayan bir organizasyon yapısıyla bölge teşkilatları ve mağazalar arasında dinamik bir lojistik ve bilgi ağı kurarak karar alma-uygulama süreçlerini hızlandırmak,
    Ürün fiyatlarını yükseltecek her türlü gereksiz harcamadan kaçınmak; yönetim, mağaza dekorasyonu, personel, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşük seviyede tutmak,
    Ürün portföyünü yaklaşık 600 adetle sınırlayarak kalite standartlarının denetimini en etkin biçimde gerçekleştirmek ve ürünlerin mümkün olan en uygun fiyatla müşteriye ulaşmasını sağlamak.

BİM, yüksek alım gücü sayesinde satışını yaptığı ürünlerin çoğunun Türkiye’deki en büyük alıcısıdır. Böylece tedarikçilerinin düşük maliyetle ve kaliteli üretim yapmalarını teşvik etmekte ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlara tedarik edebilmektedir.
BİM, ürün seçimi ve fiyatlandırma konusunda detaylı ve hassas bir çalışma yöntemi benimsemiştir. Mağazalarda tüketiciye sunulan ürünler bir hane halkının günlük temel ihtiyacının %80’ini karşılayacak biçimde seçilir.

BİM için müşterilerinin menfaati, kısa vadeli yüksek kârdan daha önemlidir.

BİM, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunar.

BİM müşterileri, memnun kalmadıkları ürünleri tartışmasız iade edebilirler.

BİM, müşterileri için yüksek kaliteli ürünleri özel olarak ürettirir.

BİM müşterileri, ambalaja ve markaya değil ürünün kendisine para öderler.

BİM, ürünleri koliler içinde teşhir eder, gereksiz mağaza maliyetlerinden kaçınır.

BİM, müşterilerine en yakın noktalarda ve en uygun fiyatlarla mağaza kiralar.

BİM, abartılı reklamlarla ürünlerin fiyatlarını artıracak harcamalar yapmaz.

BİM mağazaları, olabildiğince sade dekore edilir.

BİM mağazalarında, hizmeti aksatmayacak yeterlilikte personel çalışır.

/
4,7 / 5 Toplam : 3 Yorum
Cuma İndirimi 17 Şubat Bim Aktüel Ürünleri Kataloğunda Yorumları
Avatar
Emir 8 gün önce...

Sallanan at istiyoruz

Avatar
ecrinim 9 gün önce...

OGUTUCU NE GELCEK

Avatar
Hurıye 9 gün önce...

Cay makinesi gelsin indırime

Puan:
Adınız :
Yorumunuz:

© Copyrigth 2016 iddaalihaber.com İletişim-Contact | Künye