Bu Çarşamba 15 Şubat Şok Market Aktüel Ürünleri Yayınlandı

Bu çarşamba 15 şubat şok aktüel ürünler listesinde yayınlanan indirimli ürünler belli oldu. Bu hafta teknoloji ürünleri, mutfakta kullanabileceğiniz ürünlerde yapılan indirimler hazırlandı. Şok market aktüel ürünlerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Şok market 15 şubat 2017 aktüel ürünleri kataloğunda gelen indirimli ürünler listesi yayınlandı. Bu hafta 4 sayfalık indirim  kataloğu hazırlanmış durumda. Aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları marketlere gelen indirimli ürünleri takip ederek evlerininin ihtiyaçlarını uygun fiyata temin ederek artırdıkları paralarla başka ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Şok aktüel ürünleri arasında önemli ürünlerde bu hafta katı meyve sıkacağı 89.90 tl fiyata satılırken sinbo 4 bıçaklı doğrayıcı 49.90 tl fiyatla satılacak. Ayrıca mutfakta kullanabileceğiniz çok güzel ürünler bu haftaki broşürlerde yerini aldı. Diğer sayfaya göz attığımızda Bluetoothlu kulanlık  29.90 tl gibi uygun fiyata şok market raflarında yerini alıyor.

Teknoloji ürünlerinin yanında gıda ve temizlik ürünlerinde yapılan ikincisi %50 indirimli ürün fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Türkiyenin her noktasında yer alan 4000 civarında şok mağazasından her hangi birisine giderek bu ürünleri temin edebilirsiniz. Mahallenizdeki şok mağazasına giderek bu çarşamba şok aktüel ürünlerinin gelip gelmediğini sorarak bilgi alabilirsiniz.

18 Şubatta ise şok markete 32 inç televizyon ve blender modellerin yanında çocuk oyuncakları geliyor. Bir sonraki kataloğu sitemizdden takip ederek fırsatlardan yararlanmayı unutmayın.  Bu hafta meyve sebzze ve yiyecek reyonunda yapılan kampanyalar 15 şubat aktüel ürünler kataloğunda.

Şok market aktüel

şok markete bu çarşamba ne geliyor

şok market 15 şubat

Şok market bu çarşamba

Haftada iki defa yayınlanan şok aktüel ürünlerini iddaalihaber.com adresinden takip ederek alacağınız malzemeleri indirimli olarak satın alabilirsiniz.  Ayrıca  perşembe günleri a101 markete gelen 16 şubat a101 aktüel ürünleri inceleyerek diğer ürünleri inceleyebilirsiniz. A101 market gibi bir başka indirimli ürün yayınlayan bim ürünlerine buradan bakarak lazım olanları kampanyalı olarak alabilirsiniz.

ŞOK MARKETTEN NE ALABİLİRSİNİZ?

- Müşterilerimize, Meyve/Sebzeden Şarküteri ürünlerine, Gıda ve Temizlik ürünlerinden Kişisel bakım ürünlerine kadar, temel ihtiyaçlarının tamamına yakınını evlerinin yakınında temin edebilecekleri rahat bir alışveriş ortamı sağlıyoruz.

- Müşterilerimize, hem bilinen markalarda, hem de Mis, Piyale, Amigo, Mintax, Evin gibi tanınmış, kendi öz markalarında her gün düşük fiyat politikası ile hizmet veriyoruz.

- Müşterilerimize evlerinin yakınında, kolay alışverişi sağlayan düzgün ve temiz bir mağaza atmosferinde alışveriş yapma imkânı sağlıyoruz.

- Müşterilerimize, haftalık belirlenen kampanya günlerinde Gıda Dışı ürünlerimizle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden yararlanma fırsatı sağlıyoruz.

/
5,0 / 5 Toplam : 0 Yorum
Kullanıcı Yorumları
Puan:
Adınız :
Yorumunuz:

© Copyrigth 2016 iddaalihaber.com İletişim-Contact | Künye