Bim 10 Şubat Aktüel Ürünlerinde Ne Geliyor?

Bim 10 şubat cuma aktüel ürünler kataloğunda ne geliyor? bu cuma bime gelen aktüel ürünler ve indirimler belli oldu. Gelecek indirimlerden faydalanmak için bim aktüel ürünler kataloğunu inceleyerek ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Bim 10 şubat aktüel ürünleri müşteriler için süprizlerle dolu olarak gelirken haftanın en önemli ürünleri arasında zigon sehba casio saat çeşitleri ve tabak çanak çeşitleri dışarıda bulabileceğiniz fiyatlardan daha ucuz  fiyata satışa sunulacak. Bu hafta bime gelecen kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız cuma gününden itibaren bime giderek istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Haftanın cuma günlerinde gelen indirimler kapsamında bu hafta bimde 24 parça porselen takımı 62.50 tl fiyata, 6 adet çay fincanı, 6 adet fincan tabağı porselenden oluşan 12 adet çay seti 24.90 tl fiyata, perselen demlik, Casio bayan kol saati 59.90 tl, Casio erkek kol saati 75 tl, bayan pijama takımı, bayan kadife pijama takımı yine kot görünümlü bayan tayt modelleri ile birlikte  mutfak havluları indirimler arasında geliyor.

Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları bim indirim kataloglarını takip ederek evlerinin ve ailesinin ihtiyacı olan ürünleri piyasdan daha ucuz fiyat etiketleri ile satın alabiliyorlar. Bir çok müşteri haftalık olarak broşürleri inceleyerek fırsatlardan yararlanıyor. 

Türkiye'nin hemen her noktasında yer alan bim mağazasına giderek gelen indirimlerden faydalanabilirsiniz. Tüm bim marketlerin raf dizaynları ve ürün yerleşimleri bir birine çok benzediği için hangisine giderseniz gidin evinizin yanındaymışçasına alış-veriş keyfini yaşayabilirsiniz.  1995 Yılında 21 mağaza ile açılış yapan bim market bu güne geldiğimizde neredeyse 4000 civarında mağazası yer almaktadır.

10 şubat  bim aktüel

Bimde alışveriş yapmanın en zevkli yanlarından birisi nereye giderseniz gidin fiyatlar standart en pahalı tatil bölgesine bile gitseniz 2 tl ye satılan suyu bimeden 25-30 kuruşa satın alabilirsiniz. Aynı şekilde diğer tüm gıda ihtiyaçlarınızın tamamına cevap verebilecek, kahvaltılık ürünlerinden kuru bakliyat ürünlerine kadar bulabilirsiniz.

10 şubat bim aktüel ürünleri ile yeni evlenenecek olan yakın çevrenizdekilere hediyelik olarak çay setlerini mutak tabaklarını alabilirsiniz. Sehbaya ihtiyacı olanlar için zigon sehba modellerini demin edebilirler. Bu cuma bime ne geliyor diye soranlar için haftanın indirimlerini yayınlamaya çalıştık. Haftaya gelecek olan 17 Şubat bim aktüel ürünlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

/
5,0 / 5 Toplam : 0 Yorum
Kullanıcı Yorumları
Puan:
Adınız :
Yorumunuz:

© Copyrigth 2016 iddaalihaber.com İletişim-Contact | Künye