14 Şubat Sevgililer Günü Bim Aktüel Ürünleri Hediyeler geliyor

Bİm 14 şubat sevgililer gününde gelecek olan aktüel ürünlerden bazıları belli oldu. Haftalık olarak gelen bim aktüel ürünleri 14 şubat salı gününden itibaren satışa sunuluyor olacak. Bim bu hata hangi ürünler geliyor?

Bim 14 şubat salı günü indirime girecek olan aktüel ürünler raflardaqki yerini almaya başlıyor. Har salı ve cuma günleri müşlerilerin dikkatini çekebilmek için farklı ürünler ve kampanyaları market raflarında satışa sunan bim. Sevgililer gününde çiftlere özel ürünlerle geliyor. Salı günü yapılan kampanyalarda genellikle gıda ve temizlik ürünlerinde indirimler yapılıyor.

Bu salı bime gelecek ürünlerde sevgililer gününe denk gelmesi sebebi ile sevgili olanlara sevgililer günü çorabı 3.45 tl fiyatla raflarda satılıyor olacak. Nivea nemlendirici yüz kremi, ayak bakım ürünleri, erkeklere özel traş bıçağı çeşitleri, Jagler erkek parfüm sevgiliye alınabilecek güzel hediyelerden birisi olabilir.  Sevgilisi çikolata sevenler için salı günü aşkınızın yanına gitmeden önce bime uğrayarak sevgililer gününe özel çikolatalardan alarak süpriz yapabilirsiniz. 

SEVGİLİLER İÇİN BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİ

Bim haftalık aktüel ürünler kapsamında 14 şubat sevgililer gününe denk geldiği için yeni çiftlere özel ürünlerle müterilerin ilgisini çekiyor. Sevgilinizin yanına gitmeden önce bime uğrayarak , erkekler için ve bayanlar için parfüm uygun fiyatlı ve iyi bir hediye seçeneği ile değerlendirebileceğiniz alternatifler arasında olabilir. Bu günü evde veya sinemada geçirecek olanlar çin çipsi çeşidinde yapılan indirimlerden faydalanarak unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. 

Sevgililer gününde başka hediye alternatiflerini bulabileceğiniz şok market 11-14 şubat aktüel ürünleri arasında gelen saç kurutma makinesi, saç düzleştirici gibi ürünler bayanlara için, traş makinesini erkek sevgiliniz için hediye olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca evli olan erkekler şok markette satılacak olan canlı orkide çeşitlerini eşleri için düşünebilirler.

 

Bim 14 şubat aktüel ürünleri

Bime 14 şubatta sonra cuma günü daha farklı olarak erkek ayakkabı modelleri, aile boyu çaydanlık çeşitleri, kilim çeşitleri ve çocuklar için oyuncak 17 şubat cuma gününden itibaren raflarda satışa sunulacak.  Elektrik kesintilerinin yaşandığı şu günlerde bime gelen ışıldağı alarak elektrikler gittiğinde karanlıkta kalmaktan kurtulabilirsiniz. Bu salı bime gelen indirimlerden faydalanabilmek için erken saatten itibaren bulunduğunuz yerdeki markete giderek satın alabilirsiniz.

Türkiye'nin hemen her noktasında yer alan bim marketlere giderek istediğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bu hafta satın aldığınız yada almak istediğiniz ürünlerle ilgiliolarak aşağıdaki yorum bölümünden görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. 

/
5,0 / 5 Toplam : 0 Yorum
14 Şubat Sevgililer Günü Bim Aktüel Ürünleri Hediyeler geliyor Yorumları
Puan:
Adınız :
Yorumunuz:

© Copyrigth 2016 iddaalihaber.com İletişim-Contact | Künye